Firmalar Hakkında Daha Fazla Bilgi Al

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş

Türkiye'nin en büyük mağazalar zincirinden biri olan Boyner, kaliteli ürünleri ve dönemlik indirimleriyle ile her alışveriş sezonunda sizlerle! Dünyanın en kaliteli markalarını aynı mağazada buluşturan Boyner, profesyonel hizmet anlayışı ile Türkiye'nin dört bir yanında satışlarına devam ediyor.

Kategori : Firma Yazar : Anıl Ödemiş Tarih : 22.01.2016
Burger King

Dünyanın en ünlü fast-food restaurantları zinciri. 1954 yılında James McLamore ve David Edgerton tarafından kuruldu. Miamili iki girişimci tarafından kurulan Burger King, ABD'nin güney Kaliforniya eyaletine yayıldı. İlk hamburgeri 18 cent gibi bir fiyat üzerinden satan Burger King dünyanın en büyük 3. fast food resturantı olmayı başarmıştı. Daha sonra ise ikinciliğe kadar yükseldi.

Kategori : Firma Yazar : Salih Gümüşay Tarih : 22.01.2016
Yurtiçi Kargo

Ankanlı Holding tarafından Türkiye'nin ilk kargo firması olarak 1982 yılında kurulan Yurtiçi Kargo sektörün en deneyimli ve tecrübeli firmaları arasındadır. 34 yılın vermiş olduğu tecrübe ile doğru hamleler gerçekleştirerek tüm dünyaya yayılmıştır. İlk olarak 1996 yılında KKTC'ye ve sonrasında ise tüm dünyaya kargo transferleri gerçekleştirmiştir.

Kategori : Firma Yazar : Yunus Sarıbulut Tarih : 22.01.2016
Vestel

Vestel, 1984 yılında Manisa'da kurulan bir beyaz eşya ve elektronik şirketidir. 1994 yılında Zorlu Holding bünyesine katılmasının ardından aynı zamanda bir üretim ve pazarlama şirketine dönüşmüştür. Bu durum şirketin bilgi teknolojileri alanına ağırlık vermesini sağlamıştır.

Kategori : Firma Yazar : Sefa Öztürkmen Tarih : 21.01.2016
Samsung

1938 yılında Güney Kore'de kurulmuş olan Samsung, oldukça köklü ve sağlam temellere dayanan bir teknoloji şirketidir. Elektronik, beyaz eşya, televizyon, otomotiv, tıp alanlarındaki üretimleri ve faaliyetleri ile dünyanın önde gelen teknoloji üreticileri arasındadır. Son yıllarda özellikle mobil teknoloji alanında ön plana çıkmıştır.

Kategori : Firma Yazar : Yunus Gümüşay Tarih : 21.01.2016
Digiturk

2000 yılının Eylül ayında yayın hayatına başlayan ve Süper Lig maçlarının yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk, HD/3D/4K çözünürlüklerinde yayın yapan dijital bir platformdur. Aynı zamanda çok sayıda ulusal kanalı HD kalitesi ile yayınlamaktadır.

Kategori : Firma Yazar : Salih Gümüşay Tarih : 21.01.2016
Adopen Plastik ve İnşaat A.Ş

Adopen Plastik ve İnşaat A.Ş. 1997 yılında pencere ve kapı sistemleri üretici olarak kurulmuştur. Hem bireysel hem de kurumsal taleplere profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde çözümler üreten ve müşterileri için kaliteli bir hizmet anlayışı geliştiren Adopen, pencere ve kapı sistemleri alanında oldukça deneyimli kadrolara sahip.

Kategori : Firma Yazar : Sefa Öztürkmen Tarih : 21.01.2016
Akbank T.A.Ş

1948 yılında 4 işadamı tarafından kurulan akbank öncelikli olarak pamuk üreticilerini finanse etmeyi amaçlamıştır. Aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır. Brand France tarafından gerçekleştirilen ''Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası'' araştırmasında üç kez arka arkaya ''Türkiye'nin En Değerli Banka Markası'' olmuştur.

Kategori : Firma Yazar : Anıl Ödemiş Tarih : 21.01.2016
Bireysel Emeklilik Sistemi

Bireysel emeklilik sistemi, insanların çalıştığı dönemde sahip olunan hayat standardına emeklilik döneminde de devam etmek için bir takım tasarruflar sonucu elde edilmiş bir ileriye dönük uzun dönem yatırımıdır. Normal sosyal güvenlik sistemine ek olarak tasarlanmasının amacı insanlar emekli olduktan sonra gelirlerinin düşmesi nedeniyle hayat standardının düşmesinin önüne geçmek hedeflenmiştir.

Kategori : Diğer Yazar : Anıl Ödemiş Tarih : 21.01.2016
Motorlu Taşıtlar Vergisi

Karayolları Trafik Kanunu’nun belli maddeleri gereğince ilgili trafik şube bürolarına, sivil havacılık genel müdürlüğü bürolarına, belediyenin gerekli dairelerine kayıtları tescil edilmiş motorlu kara, hava ve deniz taşıtlarına uygulanan vergiye motorlu taşıtlar vergisi denir.

Kategori : Diğer Yazar : Yunus Sarıbulut Tarih : 11.01.2016
İzmir Araç Kiralama

İzmir araba kiralama turizmin, ticaretin, iş seyahatlerinin, seminerlerin, konferansların şehri İzmir, yaz kış demeden yerli ve yabancı turistlerin şüphesiz ilk tercihleri diyebiliriz. Yine yapılacak olan iş gezilerinde yapılan toplantılarda çeşitli sosyal etkinlikleri ile markalaşmış bir şehirdir İzmir.

Kategori : Diğer Yazar : Yunus Gümüşay Tarih : 10.01.2016
Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Sinpaş GYO gayrimenkul pazarı içerisinde gerçekleştirdiği yatırımlarıyla ülkemizin gayrimenkul sektöründeki öncü kuruluşları arasında yer alıyor. Gayrimenkul sektörü içerisindeki deneyimi ve uzmanlığı ile sektörün en değerli şirketleri arasında yer aldığını söylemek rahatlıkla mümkün.

Kategori : Firma Yazar : Yunus Gümüşay Tarih : 10.01.2016
Portakal(Finike) Üretimi

Portakal genel olarak sıcak, nemli ve Akdeniz ikliminin etkili olduğu yerlerde görülmektedir. Çeşit olarak pek çok sayıda olmakla beraber ülkemizde ve dünyada washington türü çok talep edilmektedir. İş olarak yapılmasında düzenli, prensipli, sıkı çalışma ve iyi bakım sonucu güzel kazançlar elde edileceği mümkündür.

Kategori : Diğer Yazar : Salih Gümüşay Tarih : 05.01.2016
TTNET

14 Mayıs 2006 tarihinden bu yana İnternet Servis Sağlayıcı Lisansı alarak faaliyetlerini sürdüren TTNET vizyoner ve misyoner kimliği ile müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor. Sabit Ses, Sabit Data, Mobil Ses, Mobil Data, TV, 3G hizmetleriyle iletişim teknolojisini üst düzey bir seviyede kullanan ve Türkiye'de birçok ilki gerçekleştiren firma olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Kategori : Firma Yazar : Sefa Öztürkmen Tarih : 18.12.2015

GİRİŞ YAP

Sosyal Medya ile Giriş Yap

KAYIT OL