Demec Makina

Demec Makina Nerede

Demec Makina Nasıl Giderim, Adresi ;
Kaleiçi Mahallesi Gökçeali Caddesi No:87/3 Çatalca/İSTANBUL, ÇATALCA, İSTANBUL 34540
Mobile : 05370604480

Demec Makina Hakkında

DEMEC MAKİNA” adı altında havalandırma kanal ve profil makinaları, havalandırma filtre çerçeve profil makinaları, Flanş Makinaları, kepenk profil makinaları gibi birçok değişik konuda “roll-forming “ makina imalatı yapmaktayız. Firmamız özellikle Flanş Makinası,kenet makinası ve çeşitli roll form makinaları gibi makine tasarımında ve imalatında uzmanlaşmıştır. DEMEC MAKİNA'nın kendi ürettiği malların tamamı CE standartlarında olup ürünlerinin tamamına 1 yıl üretici garantisi vermektedir. Tüm makine modellerinin yedek parça ve bakım desteği Merkez adresinden sağlanabilmektedir.Firmamızın büyüme stratejisi,müşterilerin ihtiyaçları ile uyum içerisinde ürünler üretip,büyük bir sanayi olma yolunda hızla ilerlemektir.

Demec Makina, Kaleiçi Mahallesi Gökçeali Caddesi No:87/3 Çatalca/İSTANBUL adresindeki konumu ile MAKİNE kategorisinde müşterileri üzerine çekmede gerçekten çok iyi.

Demec Makina Firmasına 02127895545, 02127895545, 05370604480 numaralarından birini arayarak ulaşabilir ve Flanş Makinası, Kenet Makinası, İz Makinası, Rulo Açıcı, Giyotin Makas, Kordon, Motorlu Kordon, Silindir, Plazma, Kapatma Makinası, hizmetleri hakkında daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz
Demec Makina Sosyal Medya Hesapları

Demec Makina Hakkında Yorum Yaz

*

Gönder

GİRİŞ YAP

Sosyal Medya ile Giriş Yap

KAYIT OL